Системен администратор

Ozone.bg си търси системен администратор

Ако приятелите ти често те молят за помощ при преинсталиране на Windows или за съвет кой лаптоп да си купят, вероятно притежаваш суперсилата, която търсим. Можеш да станеш част от екипа на Ozone.bg, като наш системен администратор.

Търсим човек, който е на “ти” с техниката, има интерес и следи за новости при информационните технологии.

Основните изисквания, които имаме към теб, са:

  • Сериозна техническа грамотност;
  • Сериозен опит в поддържане на Microsoft базирани работни станции;
  • Сериозен опит в изграждане и поддръжка на мрежи.

Задълженията, които ще имаш, са:

  • асемблиране, поддържане и инсталиране на програми или софтуер на работните компютри в компанията;
  • администриране на потребителски акаунти и работен софтуер;
  • каталогизиране на работната техника;
  • консултиране и отстраняване на технически проблеми във фирмата;
  • периодична профилактика и осъвременяване на софтуера.

От нас можеш да очакваш:

  • Прекрасни условия за работа;
  • разнообразни задачи;
  • Дългосрочни възможности за професионална реализация;
  • Работа в динамичен и млад екип + офис котка;
  • Шанс да се присъединиш към една от най-бързо развиващите се компании в България.

Ако смяташ, че отговаряш на горепосочените критерии и можеш да се справиш с длъжността, изпрати CV на [email protected] като в заглавието на имейла цитираш, че имаш интерес към позицията „Системен администратор