Ozone.bg си търси Маркетинг и контент асистент

Социалните мрежи са твоята страст? Приятелите ти се смеят на шегите ти? Би искал гордо да напишеш, че работиш във Facebook? Търсим своя нов „Маркетинг и контент асистент“ и може би това си точно ТИ.

Ако ти:

  • Имаш изявен интерес в сферата на маркетинга и социалните мрежи, следиш тенденциите и се стремиш непрекъснато да се самоусъвършенстваш;
  • Виждал си сипием на живо и можеш да го различиш от сиписи;
  • Знаеш, че дните от седмицата и месеците се пишат с малка буква на български;
  • Знаеш как да напишеш “Aethelthryth” без да проверяваш

Задължения:

  • Копирайтинг – създаване и менажиране на съдържание за комуникационните ни канали – Facebook, Instagram, WordPress и др.
  • Имейл маркетинг – създаване и организация;
  • Организиране на маркетинг кампании с водещи компании и анализ на ефективността от тях;
  • Работа с дизайн и видео екипа за създаване на атрактивно съдържание;
  • Проследяване на ефективността на кампаниите ни в различни канали;
  • Ивент мениджмънт – работа по организирането на събития с участие на Ozone.bg;
  • Работа с инфлуенсъри, организиране на ревюта, кампании и комуникация с много от най-големите български влогъри

Основни изисквания към теб:

  • Грамотност и добър изказ, не се притесняваш от пълен и кратък член, нито от запетайки;
  • Желание за допълнително обучение и проактивност;
  • Базови познания за работа с Excel и анализ на данни;
  • Перфектна организираност и изпълнителност;
  • Образование (формално или не) в сферата на маркетинга и комуникациите се смята за плюс;
  • Базови познания за дизайн се смятат за плюс

Ако мислиш, че отговаряш на условията, и си готов да използваш суперсилите си, за да помогнеш на стотици клиенти в борбата срещу скуката, изпрати ни CV на [email protected], като в заглавието на мейла цитираш, че имаш интерес към тази позиция.

Кандидатствай до 30.01.2020 г.